Komuniteti Aktiv

Ndërvepro në lojra shumëfishuese dhe në sajt


Vazhdo Lojën.

Të gjitha lojrat mund të luhet gjithashtu në mobile


Lojë E Lirë.

Pa klikbait, vetëm lojë porno falas.

Pornografia Mobile Është Hapi Tjetër Në Lojrat E Të Rriturve

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Ne jemi me fat të mjaftueshëm për të jetuar në një epokë kur, në xhepat tanë, ne mund të kemi kompjuterë më të fuqishëm se ata që lundruan në uljen Në Hënë. Dhe, ndërsa jo shumë prej nesh kanë në plan të fluturojnë për Në Hënë, ka lloje të ndryshme përfitimesh që vijnë në formën e lojrave porno mobile. Në fund të fundit, kush do të donte të shkonte në hapësirë kur ti mund të kesh lojrat më perverse dhe befasuese të të rriturve me majë të gishtave?

Kur mundësitë janë të pafundme, gjithçka të çon tek dëshirat e tua dhe në gjetjen e atij titulli që do të vlojë gjaku yt. Dhe, kur vjen puna te lojrat video dhe bota virtuale, nuk ka kufizime. Natyrisht, ju nuk do të gjeni një përmbajtje shumë të pistë në një titull kryesor. Për fat të keq, ata janë të kufizuar nga rregulla të shumta dhe më së shumti që do të mund të marrësh janë disa skena softkore këtu dhe aty dhe pak lakuriqësi delikate, erotike.

Nga ana e mirë, nuk ka rregulla të tilla kur vjen puna te pornografia e titujve të lëvizshëm. Me lirinë absolute për të bërë çfarë të duan ata, zhvilluesit e këqinj dhe artistët e çuditshëm filluan të përfitojnë nga kompjuterët e fuqishëm dhe programet e sofistikuara për disa vjet tani me qëllim që të na japin disa nga titujt më të mirë të rritur deri tani. Këto lojra përfundojnë të jenë kaq të mira sa që njerëzit shpesh i gabojnë ata për tituj me tre Tituj, duke menduar se pas lirimit ishte një nga botuesit kryesorë kryesorë kryesorë kryesorë. Dhe ndërsa ky nuk është kurrë rasti, ata janë ende një shpërthim për të luajtur dhe për të ofruar një përvojë të paharrueshme.

Një Përzierje Perfekte E Pornos dhe Lojës

Ka një arsye pse lojrat video vazhdojnë të fitojnë popullaritet. Në disa vjet, ata shkuan nga një pjesë e një fringe, kultura geek tek të qenit i dashur universalisht. Personazhet e shquar po dalin si lojtarë të avashtë apo edhe duke marrë pjesë në krijimin e tyre, kolegjet ofrojnë bursa për lojtarët sportivë dhe në disa pjesë të botës, lojrat video u bënë një sport kombëtar. E gjithë kjo pasqyrohet më tepër pozitivisht në titujt e lojrave të lëvizshme porno, duke rritur masivisht cilësinë e tyre dhe duke i shtyrë ato në dimensione të reja.

Nuk u desh shumë kohë njerëzve ta kuptojnë se duke kombinuar dy mënyra veçanërisht interesante për të bërë qejf mund të marrësh përzjerjen e përsosur. Pornoja vetë është një gjë e gjelbër. Njerëzit nuk do të pushojnë kurrë së shikuari video ose do të kënaqen me të gjitha llojet e fotografive. Jo vetëm këtë por ne vazhdojmë shpikjen e mënyrave të reja për t'u zhytur edhe më shumë. Së pari erdhën video të stilit POV ku shikuesi mund të pretendojë të jetë aktori kryesor. Pastaj, arritëm në pikën ku kemi një rezolutë TË lehtë TË arritshme 4K, duke e bërë çdo detaj të qartë dhe të qartë., Në ditët e sotme ne kemi edhe përvoja reale që na sjellin në buzë të realitetit.

Megjithatë, asnjë nga këto nuk i afrohet angazhimit absolut që mund të marrësh nga të luajturit me filma pornografikë. Në vend që thjesht të shikosh, ti do të jesh ai që do të veprosh. Me një video ti e di se çdo herë që e përsërit do të marrësh të njëjtën gjë. Pa marrë parasysh se sa robëruese në fillim, ajo gjithmonë bëhet e mërzitshme me kalimin e kohës. Kur vjen puna te lojrat video, porno ose ndryshe, mund të kesh një rezultat të ndryshëm çdo herë. Josh një vajzë tjetër, shko në një pozicion tjetër, ose kontrollo një lojë tjetër për një aventurë krejtësisht të re.

Gëzo Grafikë Të Mahnitshëm Gjen-Gen

Shumë prej nesh e mbajnë mend se sa lojra modeste porno kanë qenë para një dekade. Në atë kohë, lojrat e pornos shpesh nuk e dinin që ekzistonin. Më e mira për të cilën mund të shpresonit ishte një punë e mirë arti në një titull disi animacioni, klikues që përfundimisht do t'ju shpërblente me animacion nën-par. Dhe gjëja më e mirë për të ishte se njerëzit e donin atë. Kemi bërë një rrugë të gjatë që atëherë, ndërsa zhvilluesit e pavarur të lojrave të rriturish u mungonin hardver atëherë, i kanë të gjitha tani.

Pornografia mobile tani është vepër arti. Nëse je i dashur i hentait, atëherë do të gëzohesh kur të zbulosh se ka artistë të panumërt të talentuar atje jashtë që krijojnë vajzat më të bukura dhe peisazhin më befasues për lojrat dhe pornot tuaja. Me një numër stilesh të ndryshme, nga filmat vizatimorë në realistë, ka shumë për të zgjedhur dhe për t'u kënaqur. Nga ana TJETËR, në qoftë se realizmi është ajo që ju jeni duke kërkuar, fotorealist CGI 3D do të fryjë mendjen tuaj. Nga modele të patëmetë në animacion të përsosur, gjithçka është hartuar me kujdes të madh me qëllimin e vetëm për të të ndezur.

Në krye, ka gjithmonë një pistë zëri dhe efekte zanore. Shumë lojra vijnë edhe me ftesë që të veprojnë me zë, duke shtuar edhe një shtresë tjetër realizmi në një përvojë tashmë tërheqëse. Duke konsideruar FreePornGamesMobile.com është një faqe e re, ti e di që do të marrësh vetëm lojrat më të reja dhe cilësia do të jetë atje. Pavarësisht nga lidhjet apo shijet e tua, nuk do të mund ta lësh telefonin sapo të fillosh të luash ndonjë nga këto tituj.

Varieteti dhe Açesibiliteti

Duke marrë parasysh që po flasim për porno-lojëra mobile, duhet të flasim për açesibilitetin. Me shumë lojra të zhvendosura në pajisje të lëvizshme, nuk ishte shumë kohë përpara se të pasonin titujt e pornos. Nuk je më i lidhur me PC-në tënde stacionare apo një laptop të ngjeshur, duke u fshehur nga shikuesit kuriozë, duke u përpjekur të pallosh atë vajzën veçanërisht të rrezikshëm. Në vend të kësaj, mund ta nxjerrësh telefonin nga xhepi dhe të jesh topa thellë në titullin tënd të preferuar për të rritur për pak sekonda. Optimizimi i këtyre lojrave është i çmendur dhe telefona të zgjuar janë mjaft të fuqishëm për të drejtuar çdo titull pa mundim.

E fundit, por përfundimisht jo më e pakta, është diversiteti i lojës. Nga përpjekjet e ulta vizuale dhe takimet me simulatorë për gjuajtës me ritëm të shpejtë, platforma dhe lojëra aventurash, varet nga ju të gjeni lojën që ju përshtatet më së miri nevojave tuaja. Merre kohën me një gjëegjëzë hentai ose grushtoje në NJË luftëtar 3D dhe do të shpërblehesh me CGI më të mirë, më të avulluar dhe me porno që mund të mendosh.

Luaj Falas Tani